Váš nákupní košík je prázdný.

Rozvoz květin

Jelikož se nám množí požadavky na doručování květin, ale vždy komplikovaně řešíme provedení platby, rozhodli jsme se udělat tento web s online platební bránou, aby vše mohlo probíhat hladce a ke spokojenosti našich zákazníků.

 

Chcete překvapit svou milou krásnou květinou v práci? Nemáte moc času a potřebujete květinu online objednat, zaplatit a poté jí na jedné z prodejen pouze vyzvednout?

 

Vyberte si jednu ze vzorových kytic, dejte nám vědět, kolik jste za kytici ochotni utratit a zbytek už nechte na nás :) Obratem Vás budeme telefonicky kontaktovat, abychom si vše upřesnili, a pak už se pustíme do přípravy kytice!

 

Jelikož jsou květiny specifickým zbožím, rozhodli jsme se jít právě touto cestou. Nechceme Vám podsouvat fotky růží s jiným odstínem rudé, než kterou jsme momentálně schopni sehnat nebo vypisovat, zda je tam pět nebo šest kusů nějaké další ozdobné květiny. Věříme, že kytička má udělat radost a sázíme na důvěru, kterou v nás za ta léta naši zákazníci mají. Kytice vždy děláme s láskou, poctivě a precizně. Od nás žádnou levotu nečekejte!

 

 Proto do doby potvrzení objednávky z naší strany zůstávají uhrazené prostředky na účtu poskytovatele platby, abychom Vám je, v případě, že si detaily objednávky nepotvrdíme nebo se neshodneme na čase/způsobu doručení, mohli v co nejkratší době vrátit zpět na účet.

 

Už teď se těšíme na Vaši objednávku :)